Kabely a konektory - datové - ExtraProdukty.cz
Akce

PremiumCord USB 3.1C - USB 3.0A 1m

119 Kč 95 Kč
nové, skladem 1 ks

Propojovací kabel USB 2.0 A-microUSB 1,8m

39 Kč
nové, skladem 2 ks

Propojovací kabel USB 2.0, A-B - 3m

34 Kč
rozbalené, skladem 2 ks
Akce

PremiumCord - USB 3.0 Super-speed 5 Gbps A-B, 9 pin, 2m

69 Kč 55 Kč
nové, skladem 1 ks
Akce

USB 3.0 Super-speed 5 Gbps A-B, 9 pin, 1,8m

64 Kč 44 Kč
nové, skladem 6 ks
Akce

Cisco console kabel RJ45 DB9

2.199 Kč 999 Kč
nové, skladem 1 ks
Akce

Optický patchkabel LC-SC MM 50/125 Duplex 3mm 1m

179 Kč 89 Kč
nové, skladem 1 ks
Akce

Optický patchkabel LC-SC MM 50/125 Duplex 2mm 2m

189 Kč 89 Kč
nové, skladem 1 ks

Cisco 72-2632-01 StackWise Stacking Cabel

1.499 Kč
rozbalené, skladem 1 ks

Kabel D-Sub - D-Sub 15pin, 1m, černý

129 Kč
nové, skladem 1 ks

Nenašli jste co jste hledali? Napište nám...